❓ Колко често ти се случва да се „потупаш по рамото“ колко много си постигнал/а?
Сещал/а ли се да си кажеш: „Браво на мен, това не беше лесно, но го направих“ или „Постигнах една своя цел и сега ще възнаградя“?
Често имаме склонност да сме груби към себе си и да сме най-големите си критици, а когато стане въпрос за постижения просто да го отминем или да си кажем: „това беше късмет“ или „не съм направил/а кой знае какво“.
Това всъщност е тихият глас на неувереността, на самозванеца в нас, който е готов да ни покаже всички грешки, а успехите да „замете под килима“.
Добрата новина е, че има как да превърнеш този глас в съюзник и всяка негова дума да стане „трамплин“ за промяна и надскачане на досегашните ни убеждения.
🌿 Представи си какво би било…
✨ да отбележиш какво вече си постигнала и изградил/а
✨ да видиш черно на бяло своя напредък
✨ да събудиш отново вътрешната си опора и онзи свой глас, който казва: „Ти можеш“.
Ако си готов/а да чуеш този глас, заповядай на една арттерапевтична среща, в която заедно ще създадем твоя лична, красива и много значима:
„Кутия на постиженията“
Това няма да е просто творческа задача, а вдъхновяващ и дълбок процес, който:
✔ напомня за твоите вътрешни сили и ресурси
✔ помага да видиш себе си през по-нежен, реалистичен и подкрепящ поглед
✔ създава усещане за спокойствие, яснота и благодарност
🎨 Какво ще правим?
В подкрепяща групова среда ще:
• открием вътрешните си ресурси
• разпознаем и съберем твоите малки и големи постижения
• създадем персонална, красиво декорирана кутия
• напишеш в нея конкретни моменти: успехи, качества, победи, прояви на смелост
• регистрираш всичко това по начин, който мозъкът разпознава като доказателство
• се свържеш с усещането за стойност, сила и уважение към себе си
Процесът е интуитивен, мек и воден стъпка по стъпка.
💛 Защо тази практика действа?
Мозъкът помни негативното много по-силно. За позитивното – трябва целенасочено да му напомняме. Чрез „Кутията на постиженията“ създаваш твоя лична вътрешна карта на успехите, която е източник на подкрепа, към който можеш да се връщаш отново и отново.
Клиентите ми споделят, че след тази практика усещат подем на енергия, вдъхновение и лекота, и се изпълват с увереност за бъдещи успехи.
❓За кого е подходящо?
Тази сесия е за теб, ако:
✔ често подценяваш себе си
✔ искаш да видиш прогреса си черно на бяло и да се свържеш с вътрешната си сила
✔ омръзнало ти е от задачи
Не е подходящо за теб, ако:
✘ не си готов/а да се обърнеш към себе си и собствените си постижения
✘ търсиш просто „творческа занимавка“ без личен, вътрешен процес
👩💼Кой е водещият?
Казвам се Диляна Игнатова и съм:
✓ Инструктор по НейроГрафика
✓ арттерапевт
Работя с хора, които искат смислена промяна и по-добра връзка със себе си – леко, подкрепящо, осъзнато и с уважение към техния темп.
📅 Провеждане:
📍 Дата: 14.12.2025 г. (неделя)
🕚 Час: 11:00 – 13:00 ч.
📍 Място: Гр. София, ул. „Любен Каравелов“№ 82, ет. 3
🎨 Формат: присъствена арттерапевтична среща в малка група
💸 Цена: 57 лв./ 29,14 евро
📌 Как да се запишеш?
Кликни върху бутона „Запиши се“.
След като попълниш формата:
- Ще получиш имейл с банкови данни и инструкции за плащане.
- След плащане ще получиш потвърждение + подробности за провеждането на сесията.
Местата са ограничени, за да остане процесът интимен и дълбок.
Понякога е нужно само едно малко творческо действие, за да засилиш доверието си към себе си и да продължиш напред със спокойствие, лекота и увереност.
Покани себе си да видиш ясно нещо важно:
Колко далеч всъщност си стигнал/а.

